Bodka po veľkom tábore

Bodka je najsamsam tuti fruti pecka akcia od Púpavy

Vek

12 do 16 rokov (vrátane)

Cena

Akciová cena – 130€ (v prípade prihlásenia a zaplatenia plnej sumy do 31.10.2022 platí zvýhodnená cena 125 €)

V cene je zahrnutá strava (5x denne), ubytovanie, pitný režim, doprava a celodenný program. Plnú sumu je potrebné zaplatiť najneskôr do 12.11. 2023. Informácie k platbe vám pošleme po prihlásení. Vaše dieťa bude záväzne prihlásené až po zaplatení plnej sumy.

Miesto

Planinka – Dechtice

Kedy

24.11.- 26.11. 2023

Téma

Naši najmilší priatelia, oficiálne Vás týmto pozývame na našu Dopravnú bodku po Veľkom tábore 2023! Konečne sme sa dočkali tohto momentu, takže počnúc touto chvíľou spúšťame prihlasovanie na blížiacu sa novembrovú víkendovku. Veríme, že vás to s nami bude opäť baviť, že spolu zase vytvoríme pekné a hlavne silné spomienky, a zároveň sa touto akciou rozlúčime s tohtoročným Veľkým táborom tak, ako sa patrí. Tak poďme na to! My totiž už sršíme nedočkavosťou 🙂

Prihlasovanie

Prihlasovať sa môžete na tomto odkaze.

V prípade záujmu o vytvorenie faktúry za platbu za účelom uplatnenia si rekreačných poukazov, je potrebné o vyhotovenie faktúry požiadať súčasne s prihlásením dieťaťa.

Storno podmienky budú rovnako ako minulý rok prispôsobené terajšej situácií a nájdete ich na tomto odkaze.

Kontakt

V prípade otázok neváhajte kontaktovať Julku na telefónne číslo +421 950 489 616 alebo mailom na julia.savkova@pupava.sk.

Tešíme sa na Vás,

tím veľkotáborovej bodky.

Fotky z minulých ročníkov