Template

Veľký tabor je najsamsam tuti fruti pecka akcia od Púpavy

Vek

12 do 16 rokov (vrátane)

Cena

270 € (v prípade prihlásenia a zaplatenia plnej sumy do 01.05.2022 platí zvýhodnená cena 260 €) Pre viacdetné rodiny platí zľava 50 % pre tretie a každé ďalšie dieťa.

V cene je zahrnutá strava (5x denne), ubytovanie, pitný režim, doprava a celodenný program. Plnú sumu je potrebné zaplatiť najneskôr do 13.07.2022. Informácie k platbe vám pošleme po prihlásení. Vaše dieťa bude záväzne prihlásené až po zaplatení plnej sumy alebo zálohy vo výške 100 €.

Miesto

Penzión Horec na Králikoch 

Kedy

13.8. – 20.8.2022

Téma

Týždeň sa bude niesť v duchu priateľstva, adrenalínu, v odhaľovaní neznámeho aj známeho, zábavy a zvyšok zatiaľ ostáva zahalený plachtou. Všetko ohľadom tohtoročnej témy sa budete dozvedať postupne a posledný kúsok skladačky zapadne, akonáhle vstúpite na tábor.

Prihlasovanie

Prihlasovať sa môžete na tomto odkaze.

V prípade záujmu o vytvorenie faktúry za platbu za účelom uplatnenia si rekreačných poukazov, je potrebné o vyhotovenie faktúry požiadať súčasne s prihlásením dieťaťa.

Storno podmienky budú rovnako ako minulý rok prispôsobené terajšej situácií a nájdete ich na tomto odkaze.

Kontakt

V prípade otázok, či iných prianí kontaktujte šéfku akcie Mišku Meliorisovú na mia.meliorisova@pupava.sk alebo na tel. č. +421 911 443 338.

Tešíme sa na Vás,

Tím Veľkého Tábora