Pre firmy

Podporte skupinovú dynamiku Vášho pracovného kolektívu a dajte svojim zamestnancom príležitosť spolu aktívne stráviť čas mimo obvyklých pracovných povinností. Na základe mnohoročných skúseností Vám ušijeme teambuildingovú akciu na mieru. V spolupráci s Vami nastavíme dĺžku, formát a ciele akcie a ponúkneme Vám aktivity, ktoré Váš tím posunú vpred.

Pre Váš tím ponúkame teambuildingové akcie v indoore aj outdoore, adrenalínové programy, kvízy a iné spoločenské večery, ako aj viacdňové tematické akcie.

Ponúkame tiež firemné akcie pre Vašich zamestnancov s rodinami. Môže ísť o organizáciu detských kútikov, programu ku Dňu detí, mikulášskeho programu, rodinného dňa, organizáciu športových podujatí, tvorivých dielní, viacdenných akcií pre rodiny vašich zamestnancov a iné. Akcie vieme takisto zasadiť do akejkoľvek tematiky (rozprávkový les, cesta okolo sveta, divoký západ, pirátsky ostrov, cestovanie v čase a pod.).

Akékoľvek otázky a predbežné objednávky môžete posielať na firmy@pupava.sk. Následne Vám zostavíme cenovú a programovú ponuku špeciálne pre Vašu akciu.