Iné akcie

ZDrSEM pre inštruktorov - Moravský Sv. Ján marec 2018

V marci sa 14 našich inštruktorov zúčastnilo 4 dňového akreditovaného kurzu prvej pomoci od ZDrSEMu (www.zdrsem.cz). Keď si teda nabudúce na našej akcii vyvrtnete členok, prehltnete osu, stúpite na klinec, či nebodaj sa vám stane niečo horšie, budeme pripravenejší ešte lepšie, ako v minulosti!

Sobota s Púpavou - február 2015

Bolo nám medzi víkendovkami dlho, tak sme si zorganizovali príjemné stretnutie v krásny zimno-jarný deň na Železnej Studienke. Stretlo sa nezvyčajné zloženie účastníkov a inštruktorov, ale bolo nám spolu veľmi fajn :-) Prešli sme sa, porozprávali, kradli si štipce, zjedli tortu (Všetko najlepšie, Katka!), mladé baby inštruktorky si dokonca pripravili behací kvíz, takže sme sa aj poriadne zahrali a zahriali :-) Do jarnej víkendovky je ešte ďaleko, tak sa znovu uvidíme na výlete - v apríli?

Valná hromada Púpavy - január 2015

Na prelome rokov sa opäť uskutočnila Valná hromada inštruktorov Púpavy. Zhodnotili sme rok 2014, plný vydarených akcií a začali plánovať rok ďalší. No a v neposlednom rade sme sa zahrali a vyskúšali kopec nových aktivít a užili si kopec srandy. Zvláštnosťou tento rok bolo, že sme medzi nami privítali 6 nových inštruktorov, odchovancov Púpavy :). Len tak ďalej!

Opekačka - jún 2014

Tretí ročník opekačky pre všetkých priateľov Púpavy bol rovnako príjemný a pohodový ako tie predchádzajúce. Spoločne sme dali bodku za školským rokom, užili si slnko, oheň, zašportovali si aj porozprávali, čo má kto nové. A lúčili sme sa s tým, že sa už tešíme na letné akcie, na ktorých sa stretneme!

Valná Hromada Púpavy - december 2013

V Decembri sa na chate pri Lozorne uskutočnilo každoročné inštruktorské stretnutie, Valná Hromada. Obzreli sme sa za rokom 2013 a začali sme plánovať, čo si pre vás pripravíme v ďalšom roku. Okrem toho to bol takisto víkend plný hier a vzdelávania. Diskutovali sme o cieľoch programu, čo to sme sa naučili o prvej pomoci a spravili sme si Púpavácke Vianoce. Takisto sme medzi sebou privítali hosťa, Aicul, od ktorej sme sa dozvedeli viac o zážitkovom vzdelávaní. Bolo jednoducho parádne.

Futbal - apríl 2012

Tak sme sa opäť stretli všetci športuchtiví nadšenci. Bolo nás naozaj dosť, takmer sme sa nezmestili na ihrisko, zahrali sme si však výborne. Ku hre sa pridalo aj trošku adrenalínu, keď sa nám podarilo prekopnúť loptu cez plot k zúrivému psovi, ktorý nám ju takmer roztrhal... No čo vám budeme hovoriť, keď sa stretnú púpaváci, veci sa skutočne dejú a o zábavu je postarané :-)

Sobota s Púpavou - Vianočné tvorivé dielne - Bratislava - december 2012

Prvú Sobotu s Púpavou máme úspešne za sebou – Vianočné tvorivé dielne dopadli vynikajúco :-) V prenajatej triede na SOŠ Svätoplukova sme mali štyri pekné dielne: vyrábali sme ozdoby s citrusových kôrok, trblietavé vianočné pozdravy, “blbcov” z balónov a múky a zdobili sme medovníčky. Účasť bola nad naše očakávania, prišli naši starí známi aj nové rodinky s maličkými deťmi. Snáď sa v takomto hojnom počte a v takejto dobrej nálade uvidíme aj nabudúce…

Futbal - Železná studnička - júl 2011

Aby sme sa nestretávali stále len na dlhodobo plánovaných akciách, vymysleli sme si ďalšiu aktivitku pre členov a priateľov Púpavy. Milovníci športu sa stretli na Železnej studničke, kde si zahrali priateľský futbalový zápas. Výborne sme si zahrali, aj napriek pocitu, že sme v dažďovom pralese. Podarilo sa nám udržať dážď na uzde, a teda sme mali príjemné dve hodinky hry. Ďakujeme všetkým vytrvalým bežcom a brankárom, tešíme sa nabudúce! :-)

Teambuilding rady Púpavy - jún 2011

Povedali sme si, že okrem pravidelných stretnutí púpavovskej rady, na ktorých dohadujeme a riešime \"pracovné veci\", by sme mohli trošku podporiť aj nášho tímového ducha. A tak sme sa stretli u Dady na záhrade, zahrali si stolný futbal, opiekli slaninu a parenice a popri tom sa porozprávali o všetkom možnom. Bolo nám spolu super, zasmiali sme sa a nabrali kopu energie na ďalšie spravovanie Púpavy :-)

Foto súťaž - Rozkvitli púpavy - jún 2011

Pri príležitosti kvitnutia púpav sa nám podarilo zorganizovať malú fotografickú súťaž, ktorej výtvory môžete vidieť v tejto galérii. Svoje fotografie poslali Mário Finka, Erika Némethová, Ida Špányiová, Majka Môťovská a Alenka Viznerová. Víťaznú fotku určilo hlasovanie na Facebooku, kde najviac \"lajkov\" získal Mário Finka. Máriovi gratulujeme, ostatným súťažiacim aj hlasujúcim ďakujeme za účasť!

VoBaDoBa - Turnaj neziskoviek - Bratislava - jún 2011

Ľudia z neziskovej organizácie Plusko dostali vynikajúci nápad zorganizovať športový turnaj neziskoviek, na ktorom by sme sa vzájomne trochu spoznali a hlavne sa spoločne zabavili a zašportovali si. A tak sme strávili krásnu slnečnú sobotu spolu s novými známymi z Pluska, AIESECu a organizácie Človek v ohrození a zahrali si plážový volejbal a basketbal. V športoch sa nám síce veľmi nedarilo, ale fanúšikov sme mali jednoznačne najlepších :-) Ďakujeme Plusákom za organizáciu a Erike Némethovej za vynikajúce zhostenie sa funkcie fotografa. Púpava, do toho!

Comments are closed.