Impulz

Impulz Bod zLomu - Lipnice nad Sázavou 2022

Tohtoročný Impulz sa niesol v znamení mnohých bodov zlomu a autorských prvotín. Kurz odložený kvôli Covidu o rok bol zatiaľ historicky najväčším do počtu účastníkov a odohrával v nádhernom zatopenom lome pri Lipnici nad Sázavou. Zažili sme smiech a radosť, ale aj strach, občas sme si siahli na dno síl a spolu sme sa posunuli znovu o kus ďalej. Objavovali sme, aké body zlomu nás v živote postrehli, aké nás čakajú a verím, že na tie budúce budeme aj vďaka kurzu o kúsok lepšie pripravení.

Impulz 2019 - Horáreň Šišoretné

Po dvoch rokoch sme sa opäť stretli na Impulze. Akcia pre vekovú skupinu 17+ sa niesla v znamení Tabu. Čo je pre nás Tabu a čo považujeme za Tabu v spoločnosti? Na tieto otázky sme si prostredníctvom hier a zážitkov odpovedali. Zažili sme chvíle vážne i veselé, siahli sme si na dno fyzických síl a nazbierali zážitky, ktoré nás naučili opäť kúsok viac o nás a spoločnosti, v ktorej žijeme.

Impulz - Lazy pod Makytou 2016

Tretí ročník Impulzu je úspešne za nami. Chodili sme s batohom na pleciach, spali sme vonku aj na stredisku, boli sme vážni aj veselí. Šancu stráviť 5 dní mimo reality sme využili naplno.

Impulz - Na Vlásku, Lozorno 2015

Po roku a pol sa uskutočnil druhý ročník 4-dňového zážitkové kurzu pre vekovú kategóriu 16+. Zažili sme smiech, ale aj plač, chvíle plné sústredenia aj chvíle na vybláznenie. Brodili sme sa blatom, veslovali cez jazero a po takmer prebdenej noci pozorovali východ slnka nad Malými Karpatami. Okrem zážitkov a výziev, ktoré si pre 12 účastníkov pripravil inštruktorský tím sme tento rok zápolili aj s chladným marcovým počasím. Spolu sme to úspešne dotiahli až do konca - veď pozrite sami.

Impulz - Kršlica 2013

Dlho očakávaný kurz - Impulz, od začiatku zahalený rúškom tajomstva, odštartoval 3.7.2013 na Myjavských Lazoch na chate Kršlica. Už zo začiatku na ceste k spoznaniu samého seba čakali pútnikov prekážky, kde si šikovné hlavy prišli na svoje. Po zastávke na hrade a siahnutí si na dno síl pri ťahaní káry nás čakala prvá odmena pri pohľade na malebnú ubytovňu (známu aj ako vidiecke sídlo), kde sme strávili zvyšné štyri dni. A strávené boli naplno. Zažili sme si rok života na nečisto, prekonávali sme svoje fyzické sily pri ceste za šťastím a putovali z domu do domu, spoznávajúc miestnych ľudí. Náročnosť dôležitých rozhodnutí sme okúsili v boji o suverénneho víťaza, a kurz sme zavŕšili prechodom, či lepšie povedané preskokom, do reality. Počas celého týždňa sme získavali kľúče od nás samých, ktorými sme otvárali a spoznávali vlastné stránky, ktoré sa až tak bežne nedostanú na povrch a ktoré bolo treba nakopnúať Impulzom...

Comments are closed.